قوانین عمومی

تمامی کالاها و خدمات وب سایت و فروشگاه داروخانه دکتر روغنی , حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تولید و نشر محتوای آنلاین می باشد .
مسلما رعایت قوانین در وب سایت داروخانه دکتر روغنی دو جانبه بوده و کاربران نیز مختار به پذیرش و به تبع آن موظف به رعایت قوانین حاکی و جاری که در این صفحه به نگارش در آمده است می باشند . بدیهی است دستورات و تغییرات جدید که از سوی مراجع ناظر ابلاغ می شود نیز در همین صفحه اعمال و به روز خواهد گردید.

قوانین ارائه محصولات و خدمات داروخانه دکتر روغنی

۱ – تمامی محصولات عرضه شده در وب سایت داروخانه دکتر روغنی دارای مجوز رسمی و تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی می باشد .
۲ – وب سایت داروخانه دکتر روغنی از فروش هرگونه دارو و محصولی که عرضه آن نیاز به ارائه نسخه پزشک دارد معذور است .
۳ – تمام محصولات عرضه شده در وب سایت داروخانه دکتر روغنی اصل و دارای تاریخ انقضا می باشد . داروخانه دکتر روغنی تضمین می نماید هیچگونه محصول جعلی و فاقد اعتبار از کمپانیهای سازنده را عرضه نخواهد کرد .
۴ – تمامی محصولات دارای قیمت مصرف کننده می باشند که به صورت آنلاین توسط وب سایت داروخانه دکتر روغنی به روزسانی می شود.

قوانین خرید و ارسال سفارش

۱ – داروخانه دکتر روغنی موظف به تهیه و ارائه پیش فاکتور فروش قبل از نهایی شدن پروسه فروش می باشد .
۲ – پس از ثبت خرید کارشناسان فروش داروخانه دکتر روغنی جهت تایید نهایی و هماهنگیهای لازم با مشتری تماس میگیرند . همچنین تمام مراحل خرید بوسیله ارسال اس ام اس به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد .
۳ – کاربر امکان سفارش محصولاتی که فاقد موجودی می باشند را نخواهد داشت و داروخانه دکتر روغنی هیچگونه مبلغی را بابت سفارش موقت یا رزرو محصول دریافت نخواهد کرد .
۴ – کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد .
۵ – ارسال سفارشات مطابق با درخواست مشتری و اخذ هزینه های مربوطه می باشد . سفارشات شهر تهران که بوسیله پیک موتوری ارسال می شوند کمتر از ۲۴ ساعت اداری انجام خواهد شد , همچنین مدت زمان ارسال سفارشات پستی بر عهده شرکت پست و یا سایر شرکتهای حمل و نقل می باشد.

کاربران و حریم شخصی

۱ – عضویت در وب سایت داروخانه دکتر روغنی رایگان می باشد
۲ – داروخانه دکتر روغنی موظف به حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران می باشد و به هیچ وجه قادر به انتشار داده های کاربران اعم از اطلاعات شخصی , سوابق خرید و پیغامهای خصوصی کاربران نخواهد بود .
۳ – حفظ و نگهداری از کلمه عبور بر عهده کاربر است و داروخانه دکتر روغنی هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده افراد غیر از کلمه عبور کاربر را بر عهده نمیگیرد .
۴ – داروخانه دکتر روغنی حق استفاده تجاری و یا تبلیغاتی از شماره تماس کاربر ندارد و صرفا اطلاع رسانی بنا بر درخواست رسمی کاربر در وب سایت داروخانه دکتر روغنی خواهد بود .

 

قوانین استفاده و انتشار مجدد از مطالب داروخانه دکتر روغنی

استفاده از مطالب وب سایت داروخانه دکتر روغنی ( اطلاعات محصول , مقالات , نظرات و غیره … ) تنها با ذکر منبع و درج لینک مستقیم به صفحه مطلب ( نه صفحه اصلی داروخانه دکتر روغنی ) امکان پذیر است . بدیهی هر گونه استفاده از مطالب وب سایت که خارج از قوانین ذکر شده باشد غیر مجاز و پیگرد قانونی وب سایت را به همراه خواهد داشت.

 

نظرات کاربران و انتشار آن

۱ – هیچ نظر , نقد و یا مطلبی از سوی کاربران در داروخانه دکتر روغنی امکان انتشار آنی و بدون نظارت مسئولین مربوطه را نخواهد داشت .
۲ – مطالبی که ناقض قوانین کشوری و یا مضمونی خلاف عفت عمومی داشته باشد حذف و انتشار آن در وب سایت جلوگیری به عمل خواهد آمد .
۳ – نظرات و نقدهایی که حاوی توهین و یا تخریب شخصیت سایر کاربران را داشته باشد نیز حذف و غیر قابل انتشار خواهد بود .
۴ – مطالب عنوان شده توسط کاربران نظرات و دیدگاههای شخصی کاربر بوده و داروخانه دکتر روغنی هیچگونه مسئولیتی در قبال تایید یا عدم تایید آن نخواهد پذیرفت .
۵ – کاربران موظف به درج نام و نام خوانوادگی خود در هنگام ثبت نظرات در وب سایت داروخانه دکتر روغنی هستند .
۶ – مسلما داروخانه دکتر روغنی حق پیگیری و قانونی کاربران خاطی و ناقض قوانین وب سایت را برای خود محفوظ می داند.

 

جشنواره و فروش ویژه

  1. داروخانه دکتر روغنی بر اساس طرحهای تشویقی و سیاستهای جلب رضایت کاربران می تواند اقدام به طراحی و برگزاری جشنواره و انواع فروش ویژه در وب سایت داروخانه دکتر روغنی نماید .
  2. برگزاری هر جشنواره مطابق با قوانین وضع شده آن جشنواره خواهد بود که در صفحه مربوطه به صورت کامل اطلاع رسانی خواهد گردید .
  3. زمان برگزاری و خدمات هر جشنواره بر اساس تصمیم مجموعه داروخانه دکتر روغنی بوده و وب سایت می تواند در صورت لزوم برگزاری جشنواره ها را به تعویق انداخته یا لغو نماید .