داروخانه آنلاین دکتر روغنی

درباره ما


وبسایت داروخانه آنلاین دکتر روغنی

دکترروغنی وب سایت رسمی داروخانه دکتر روغنی حقیقی فرد است .
اولین داروخانه اینترنتی استان فارس (دانشگاه علوم پزشکی شیراز) که در سال 1394 پایه گزاری شد در عصر دیجیتال و همه گیری فضای مجازی در بین مردم که باعث تغییر در سبک زندگی مردم شده است، فروشگاه های آنلاین جایگاه ویژه ای را در بین مردم پیدا کرده است. در این بین داروخانه ها که نقش مهمی را در زندگی مردم ایفا میکنند  که البته بیشتر این مراجعات غیر دارویی و صرف خرید محصولات بهداشتی و بعضا آرایشی می شود.
لذا با این هدف وب سایت دکتر روغنی اقدام به نمایش و معرفی تمامی محصولات بهداشتی , آرایشی , مکمل , ارتوپدی و تجهیزات پزشکی داروخانه در محیط وب نموده است .با راه اندازی این وب سایت امید اسب مشتریان بتوانند در فرصت مناسب و فارغ از مشغله اجناس مورد نیاز خود را بررسی , و انتخاب نمایند و متعاقبا وقت و هزینه کمتری را صرف خرید احتیاجات مورد نیاز خود از داروخانه نمایند .

 

حوزه فعالیت
سایت دکتر روغنی تمامی محصولات قابل ارائه در داروخانه ( به غیر از دارو ) را پوشش میدهد . محصولات ارائه شده در سایت شامل محصولات آرایشی , بهداشتی , مکملهای رژیمی غذایی , غذای کودک و نوزاد , ارتوپدی و تجهیزات پزشکی می شود .
گروه بندی و منوهای دسترسی به گروه محصولات نیز به شکلی طراحی و چیده شده است که کاربران با کمترین زمان جستجو بتوانند به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند .

 

مجوز و پروانه
داروخانه شبانه روزی دکتر روغنی تمامی مجوز های قانونی ، تاسیس و بهره برداری را از سازمان های مربوطه اخذ کرده و تصاویر مدارک در صفحه مجوز ها موجود می باشد
شماره بهره برداری پروانه تاسیس :۱۴۵/۳۹۳۱/۱/۲۱۶۲۹

همکاران ما